MONTÁŽE KOVÁNÍ

Design kování je pro většinu zákazníků klíčový pro výběr toho správného modelu. Zásadní je ale jeho funkčnost. Kování patří k nejfrekventovanějším výrobkům každé stavby, každého projektu. Dlouhodobá funkčnost a spolehlivost by proto měla být prvořadá při výběru toho pravého modelu pro správný typ dveří a oken.

„Montáž je velmi důležitou součástí správné funkčnosti kování, svěřte tuto činnost vyškoleným odborníkům”

Petr Ulich
Šéf výroby

V M&T jsme si toho plně vědomi a proto montáž řadíme na první místo při výběru kování. Zároveň již při konstrukci připravujeme nové výrobky s důrazem na kvalitní a rychlou montáž. Proto jsme zkonstruovali pro montáže rozetového dveřního kování PROFI vrtací šablonu, která je univerzální pro všechny rozměry zámků. My v M&T montáž nikdy nepodceňujeme, nepodceňujte ji ani Vy. 

Ceník montáží a příslušenství

 

Produkt Cena za montáž kompletu
na 1 ks dveřního křídla v Kč bez DPH
Použití PROFI šablony
Rozetové kování 150,-
Štítové kování 120,-
Bezpečnostní rozetové kování od 350,-
Bezpečnosntí štítové kování od 300,-

Montáž bezpečnostního kování nezahrnuje montáž cylindrické vložky.

V ceně montáže je přesné vrtání pomocí PROFI montážní šablony M&T, dotažení všech potřebných spojovacích prvků PROFI montážním utahovákem s použitím zajišťovače šroubových spojů M&T. PROFI montáž lze objednat na některé z M&T poboček (Praha, Plzeň, Brno, Bratislava, Dobruška) nebo u Autorizovaných prodejců. V ceně montáže není zahrnuta doprava, která se stanovuje vždy individuálně podle počtu montovaného kování a vzdálenosti k zákazníkovi.

PROFI montážní šablona – kompletní montážní kufřík se sadou potřebných vrtáků + montážním utahovákem se sadou bitů … 2 120,- Kč + DPH

Zapůjčení kompletního kufříku … 300,- Kč/týden. Zároveň se zapůjčením se účtuje kompletní cena tj. 2 120,- Kč + DPH. Po vrácení kufříku s PROFI šablonou Vám bude vrácena záloha s odečtením částky 300,- Kč/týden.

Zajišťovač šroubových spojů 5 ml …. 85,- Kč (s náplní na 20 párů klik)

Opravná sada rozetového kování pomocí vymezovacích válečků

Umožňuje přemontování rozetového kování „no name“ s velkým vaklem, popř. neodborně namontované kování, kde jsou poškozené dveře velkými otvory vrtanými do dveří (do průměru otvorů 8 mm). Opravná sada obsahuje: vymezovací sadu fixačních válečků (4 ks pro dveřní křídlo) - EAN 050332 … 210, Kč/sada + lze objednat odbornou montáž servisním technikem nebo zapůjčení PROFI montážní šablony … 300,- Kč/týden.


Soubor ke stažení v PDF

Opravná sada rozetového kování pomocí závrtných matic

Umožňuje přemontování rozetového kování, všude tam, kde je možnost uchycení pouze na vruty, které se časem uvolňují.

Opravná sada obsahuje: závrtné matice do dřeva pro šroub M4 - EAN 050349 … 29,- Kč/ks.

Tam, kde vruty už nepomůžou udržet rozetu, lze převrtat otvory vrutů větším vrtákem průměr 6,5 – 7 mm a zašroubovat do křídla dveřní matice jako přípravu pro dotažení rozet šrouby M4.


Soubor ke stažení v PDF

M&T PROFI ŠABLONA

Montážní PROFI šablona je určena pro vrtání přesných otvorů sloužících k rychlé a kvalitní montáži veškerého rozetového kování M&T. Jedinečná konstrukce vrtací šablony umožňuje univerzální použití na všechny rozměry/rozteče dveřních zámků a zároveň na všechny varianty zámků. Patentovaný přípravek, který by neměl chybět u žádné montáže rozetového kování M&T.

Více o PROFI šabloně

POD JEDNOU STŘECHOU MANUFAKTURA & KONSTRUKCE

Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme důležité komponenty pro bezvadnou funkčnost kování v jednom areálu

více o mechanice